logo

سرویس ها

سرویس های مانا

چه سرویس هایی ارائه می دهیم

Image

سایت ساز و فروشگاه ساز

مانابـوم

سایت ساز بوم، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربرانش طراحی شده است. بوم بستری است که در آن می توانید به شکلی آسان و سریع در حین این که آزادی در طراحی دارید، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به راه اندازید.

Shape
Image

سیستم مدیریت پروژه

مانامنت

مانامنت به عنوان یک محصول دانش بنیان از جامع ترین و چابک ترین سرویس های اینترنتی با هدف مدیریت پروژه و افزایش بهره وری نیروی انسانی با بهره گیری از فناوری ابری پیشرفته ( Cloud Tech) می باشد.

Shape
Image

پلتفرم توسعه نرم افزار

وانفولدپلاس

وانفولد پلاس پلتفرمی ابری برای ارائه سرویس های Server Side است. این سرویس اجازه استفاده از قابلیت های موجود در پلتفرم برای صرفه جویی در زمان و هزینه توسعه محصول توسعه دهندگان میدهد.

Shape
Image

Automatic Fare Collection (AFC)

سیستم اتوبوسرانی

سیستم جمع آوری کرایه به صورت خودکار با نام AFC، به مجموعه ای از پروتکل های سخت افزاری و نرم افزاری گفته می شود که کاربرد اصلی آن در جهت هوشمند سازی سیستم های حمل و نقل شهری است.

Shape
چرا مانا اندیشه

مانا، اندیشه ای ماندگار

امنیت اطلاعات و تضمین سلامت اطلاعات یکی از فاکتورهای مهمی است که شرکت مانا اندیشه همواره در خدمات خود لحاظ کرده و از این باب مفتخر است، که در این چندین سال همراهی و خدمت رسانی به مشتریان توانسته اعتماد ایشان را جلب کند و در کنارشان حضور یابد. مشتریان حق دارند تا از کیفیت خدماتی که به ازای آن مبلغی را می‌پردازند، اطمینان حاصل نمایند.
شرکت مانا اندیشه در راستای احترام به حقوق مشتریان علاوه بر تحویل خدمات انجام شده و یا تجهیزات فروخته شده به مشتریان، با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار مشتریان بوده و پاسخگوی ایشان می باشد.

مزیت های رقابتی ما عبارتند از؛
  • استفاده از تکنولوژی پیشرفته در تولید محصول
  • کاهش هزینه ها و کاهش قیمت
  • استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارآمد
  • خدمات پس از فروش منحصر به فرد و ایجاد ارزش برای مشتری
همراهان مانا

سازمان هایی که به مانا اعتماد کرده اند