logo

همکاران تجاری

همکاران تجاری مانا

همکاران تجاری مانا

هلدینگ دانش بنیان گرین وب

هلدینگ دانش‌بنیان گرین‌وب یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راهکارهای تحول دیجیتالی در ایران است و با کمک فناوری‌هایی نظیر اینترنت اشیا، بلاکچین و سرویس‌های ابری به مشتریان خود کمک می‌کند​.

Image

ایران سرور

ایرانسرور از موفق ترین شرکت ها در حوزه هاستینگ و سرور میباشد. طی 18 سال در کنار خدمات گسترده، تیم های فنی قوی در زمینه خدمات و پشتیبانی، بهترین سرویس های مرتبط را ارائه می دهد.

Image

همکاران سیستم

همکاران سیستم با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌‌و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.

Image

گروه نرم افزاری محک

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز می باشد.

Image

حسابداری آنلاین حسابفا

با نرم افزار حسابداری ابری و آنلاین حسابفا، بدون نیاز به نصب نرم افزار، در هر زمان، هر مکان و با هر وسیله ای به اسناد حسابداری خود دسترسی داشته باشید. اطلاعات شما در فضای امن ابری ذخیره خواهد شد، پس دیگر نگران از دست دادن داده‌های خود نخواهید بود. با خیال راحت امور حسابداری خود را به حسابفا بسپارید. حساب با، حسابفا

Image
همراهان مانا

سازمان هایی که به مانا اعتماد کرده اند