همکاران تجاری مانا

هلدینگ دانش بنیان گرین وب

هلدینگ دانش‌بنیان گرین‌وب یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راهکارهای تحول دیجیتالی در ایران است و با کمک فناوری‌هایی نظیر اینترنت اشیا، بلاکچین و سرویس‌های ابری به مشتریان خود کمک می‌کند

ایران سرور

ایرانسرور از موفق ترین شرکت ها در حوزه هاستینگ و سرور میباشد. طی 18 سال در کنار خدمات گسترده، تیم های فنی قوی در زمینه خدمات و پشتیبانی، بهترین سرویس های مرتبط را ارائه می دهد.

گروه نرم افزاری محک

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز می باشد.

همکاران سیستم

همکاران سیستم با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌‌و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.

حسابداری آنلاین حسابفا

با نرم افزار حسابداری ابری و آنلاین حسابفا، بدون نیاز به نصب نرم افزار، در هر زمان، هر مکان و با هر وسیله ای به اسناد حسابداری خود دسترسی داشته باشید. اطلاعات شما در فضای امن ابری ذخیره خواهد شد، پس دیگر نگران از دست دادن داده‌های خود نخواهید بود. با خیال راحت امور حسابداری خود را به حسابفا بسپارید. حساب با، حسابفا

به همکاران تجاری ما بپیوندید.